Šijeme záclony všech typů i vzorů

Zvláštní péči při výběru záclon věnujte záclonám do obývacího pokoje. Obývací pokoj je nejčastěji nejreprezentativnější místností celého bytu nebo domu, trávíte zde jako rodina nejvíce času, a právě proto je pečlivý výběr záclon do této místnosti velmi důležitý. Estetika a kvalita materiálu na by zde měla hrát největší roli.

Podíváte-li se na naše internetové stránky, zjistíte, že můžete vybírat z nepřeberného množství vzorů, barev a materiálů. A nejen to! Díky našemu krejčovství můžete vybírat i s obrovského množství typů ušití. Pokud chcete, aby váš obývací pokoj vypadal hezky, v žádném případě nikdy neslevujte při výběru nové záclony z kvality materiálu.
V každém případě však nenechávejte okna holá, i kdyby výhled byl sebekrásnější. Holá okna naruší intimitu a soukromí vašeho interiéru a nebudete se v něm cítit tak dobře, jako když je decentně překryjí .

Záclony v kuchyni

Pokud chcete, abyzáclony na vašich oknech byly navíc i praktické, pak určitě vyhrávají záclony v podobě římských rolet, neboť jejich cípy nikde nebudou nepřekážet, ani bránit snadnému otevírání oken.